Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Konferencja Developer Forum Battery Technologies 28-30.06.2016

28-30 czerwca br. w Centrum Kongresowym Politechniki Gliwickiej odbyła się konferencja Developer Forum Battery Technologies. Organizatorami byli BMZ Poland oraz Batteryuniversity.eu. Była to już 11 edycja tej cyklicznej konferencji, a co warte podkreślenia, po raz pierwszy odbyła się w Polsce.
Konferencja poświęcona była zaprezentowaniu tego, co najnowocześniejsze w bateriach elektrycznych, ze szczególnym uwzględnieniem zasilania pojazdów z napędem elektrycznym. Jedna cała kilkugodzinna sesja poświęcona była bateriom w e-bikach.
Nasza firma, wspierana przedstawicielami Politechniki Łódzkiej, aktywnie uczestniczyła w obradach, a na dedykowanym e-bikom stoisku, zaprezentowaliśmy nasze najnowsze modele rowerów elektrycznych.
W konferencji uczestniczyli przedstawiciele producentów baterii, projektanci układów zasilania elektrycznego, producenci pojazdów elektrycznych z całej Europy: Niemiec, Francji, Szwajcarii, Włoch, Czech, Chorwacji, Austrii. Oczywiście nie zabrakło przedstawicieli firm chińskich.
Mieliśmy możliwość testowania nie tylko rowerów, ale również najnowszych pojazdów elektrycznych firmy BMW oraz osławionej amerykańskiej Tesli. Bajka!
Uwaga, ważne! Począwszy od sierpnia 2016 roku wszystkie nasze e-rowery będą wyposażone w baterie litowo-jonowe produkowane w Polsce. Gwarantuje to zachowanie wysokiej jakości produktów. Jak wynika bowiem z przebiegu konferencji, produkowane w Polsce baterie to najwyższa światowa klasa.